Adventní jarmark naší mateřinky

Kudykam:://Adventní jarmark naší mateřinky

Adventní jarmark naší mateřinky

Adventní čas je časem nejen příprav na Vánoce, ale měl by být také časem rozjímání a dobročinnosti.  Proto si vás dovolujeme pozvat na tradiční Adventní jarmark, který pořádá MŠ Svinaře. Idea tohoto setkání vznikla v roce 2010, kdy vzala „velká voda“ MŠ v Raspenavě. Dva roky byl výtěžek Adventního odpoledne věnován právě na obnovu MŠ. „U nás v Raspenavě není ještě 4 roky po povodni bohužel vše hotové, někdy mi to připomíná nekonečný příběh. Stále se pracuje na opravách silnic, dopravní situace je dlouhodobě zoufalá. Ve školce jsou ale paní učitelky i všechny děti řádně zabydlené a postupně vychytávají nějaké „mouchy“, které souvisejí s novostavbou“, říká Mgr. Petr Kozlovský, zástupce ředitele školy Raspenava. „Všichni na Vás stále vzpomínáme, pozdravujte od nás všechny dobré lidi ze Svinař, kteří nám pomohli postavit se na nohy“, dodává Kozlovský.

Poslední dva ročníky se koná Adventní odpoledne s cílem pomoci Bouškovi Rumlovi ze Lhotky, který trpí mozkovou obrnou.

I letos vás zveme v neděli 13.12. od 15 hodin na sál hospody U Lípy. Děti z MŠ vám zazpívají spoustu vánočních písní, koupí vánočních výrobků, perníčků, věnců pak můžete přispět jak Bohouškovi, tak i dětem z MŠ (výdělek bude rozdělen rovným dílem).

By | 2015-12-04T15:06:01+00:00 4. Prosinec, 2015|Mateřská škola|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Adventní jarmark naší mateřinky