Anenská pouť ve znamení sportu, zpěvu i tance

Kudykam::/, Sport/Anenská pouť ve znamení sportu, zpěvu i tance

Anenská pouť ve znamení sportu, zpěvu i tance

Sobota 25.7. patřila sportovcům, seniorům i rockovým nadšencům. Již časného rána se v areálu Sokola Svinaře sešli zájemci o turnaj v malé kopané. Bohužel se nakonec daly dohromady jen 3 týmy, z toho dva musely posílit dokonce ženy. Hrálo se tedy dvoukolově, 5+1, 2x 10 minut. Zlatou medaili vydřelo domácí družstvo Svinař, stříbrná příčka patřila Ostrovanu Zadní Třebáň, bronz pak Žabímu hlenu Liteň. Turnaj byl vzhledem k počasí hodně fyzicky náročný, takže děkujeme všem účastníkům, kteří se v sobotu ráno zvedli z kanape a přišli si s námi zasportovat.

Po sportovním dopoledni se okolo 14 hodiny začali scházet naši senioři, pro které bylo připraveno posezení s dechovkou Melodie. I přes vedro, které sužovalo všechny přítomné a velký vichr, který odnesl zastřešení sezení, se akce velmi vydařila. Hrálo a zpívalo se celé 4 hodiny! Ve Fotogalerii najdete z této akce pár snímků.

Večer se hudebně přitvrdilo. Kapela To Víš to rozjela Anenskou zábavu opravdu naplno. Sešlo se přes 120 návštěvníků a to jak místních, tak přespolních. Pevně věříme, že jste si akci užili a těšíme se znovu příští rok.

Fotky ze setkání seniorů.

By | 2015-07-29T14:50:17+00:00 29. Červenec, 2015|Kultura, Sport|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anenská pouť ve znamení sportu, zpěvu i tance