Slavnosti Morany aneb přijďte přivítat jaro

Kudykam:://Slavnosti Morany aneb přijďte přivítat jaro
Načítám Akce

„Slyšte, lidé Berounce blízcí i vzdálení, od 28. března bude zima jen mámení!“

U dobřichovické lávky totiž vypukne sedmý ročník Slavností Morany. Tu nejkrásnější Moranu letos zvolí hvězdná porota v čele s dramatikem Davidem Drábkem, jemuž budou sekundovat zpěvačka Ewa Farna, malíř Tomáš Bím nebo režisér DDS Petr Říha. Nejen oni zabaví celou rodinu.

Těšit se můžete na vystoupení KVARTETU JIŘÍHO STIVÍNA, dětí z TANEČNÍHO STUDIA Dobřichovice, dámské vokální skupiny CABINET, HEJBLÍKOVIC s programem pro nejmenší, dětského sboru MIFUN, BÁRY VALENTOVÉ A JANA VLASÁKA s písněmi a dixielandové kapely TANGO JAZZ BAND.

Chlapce a děvčata zabaví DÍLNIČKY, KOLOTOČ, JÍZDA NA KONÍCH, HASIČSKÁ TECHNIKA a MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ.

Výrobci tří nejkrásnějších Moran získají ORIGINÁLNÍ SOŠKY z dílny Radoslavy Vrabcové a věcné ceny. Autoři vítězné Morany (podle hlasování diváků) dostanou dort. Radost uděláme i divákům. Ze všech hlasujících vylosujeme jedno DÍTĚ a odměníme ho věcnými cenami. A k tomu ještě jednoho DOSPĚLÉHO, na nějž čeká LET BALONEM (v termínu dle domluvy).

K večeru Morany zapálíme a hodíme do řeky jako symbol odcházející zimy a příchodu jara. Pokud bude hezky, vzlétnou balony.

SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ MORANU stále běží! Pokud jste z regionu Dolní Berounka či blízkého okolí a máte chuť se zapojit, přihlaste se! Šanci máte do 15. BŘEZNA. Ozvěte se na e-mail petra.stehlikova@dobnet.cz nebo zavolejte na 605 205 755.