Jak šly děti s Mozartem do lesa

Kudykam:://Jak šly děti s Mozartem do lesa

Jak šly děti s Mozartem do lesa

Hvězdy ZUŠ Řevnice zahrají 30. května 2017 od 18:00 hodin v místním lesním divadle něco Mozarta či Vieuxtempse spolu s komorním orchestrem Camerata Bohemica. Hlavní sólistkou bude patnáctiletá houslistka Magda Routová, vítězka mnoha mezinárodních soutěží.

Do řevnického lesního divadla se vrací klasická hudba! Děti z místní základní umělecké školy zahrají 30. května 2017 od 18:00 díla W.A.Mozarta, J.S. Bacha a dalších autorů za doprovodu komorního orchestru Camerata Bohemica. Hlavní sólistkou bude houslistka Magda Routová, novopečená konzervatoristka a držitelka cen z mnoha mezinárodních soutěží, jakož i stipendistka Houslové akademie Václava Hudečka. V rámci projektu ZUŠ Open podporovaného světoznámou mezzosopranistkou Magdalenou Koženou se představí i další mladí hudebníci, kteří si s profesionálními muzikanty zahrají 1. větu z Mozartovy Malé noční hudby – včetně teprve sedmileté Aničky Pawlicové. Koncert uzavře Camerata Bohemica přednesem Mozartovy symfonie D dur (Pražská).

Celý den před koncertem bude v řevnické ZUŠ probíhat něco jako den otevřených dveří – v místním zámečku, kde ZUŠ sídlí, nabídneme přehrávky, dílny, filmové projekce, ateliérové focení s následným tiskem, otevřené hodiny…

Od vás bychom potřebovali trochu pomoci s tím koncertem, hlavně tedy s tím orchestrem. Na oplátku vám nabízíme to nejlepší, co umíme, abychom vám udělali radost. Jo, a možná, ale fakt jenom možná, přijde i ta Kožená… Pokud máte chuť nás podpořit, předem moc a moc děkujeme.

Podpořit na hithit.com

 

By | 2017-03-15T11:12:06+00:00 15. Březen, 2017|Kultura|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak šly děti s Mozartem do lesa