Ahoj přátelé klubu ve Lhotce, díky Vašemu zájmu, bych se opět ráda vrátila k pořádání výtvarných kurzů. Vypisuji tedy dva termíny na Kurz Vitráž Tiffany a to v sobotu 19.11. od 10h-14h a v sobotu 26.11. od 10h-14h.

Naučíte se základy zpracovávání skla od výběru vhodného motivu, přes jeho sestavení, vyřezání, obroušení jednotlivých částí, lepení měděnou páskou, cínování i patinování výsledného výrobku. K dispozici budou motivy, barevná skla, řezáky na sklo a bruska, potřeby k cínování, bižuterní komponenty a kleště k dokončení např. náušnic atd. Z kurzu si odnesete vlastnoručně vyrobený šperk, nebo závěs do okna (anděl, ptáček apod.)
Konečná cena: 560,- (v ceně káva, čaj, voda apod.)

Kurz se uskuteční, pokud se přihlásí alespoň čtyři účastníci, max. kapacita je šest. Pokud Vy, nebo někdo z Vašich přátel by měl o kurz zájem, pište či volejte. Kurz je také možno věnovat jako dárek například k blížícím se Vánocům formou poukázky :-).

Dále připravujeme: Cínovaný šperk, Fusing v pícce do mikrovlnné trouby, Fusing v pravé peci, Pravý smalt, Kurz kreslení…… .

Krásné dny přeje,
Ema&spol.
Klub přátel Lhotky
Lipová 14
Svinaře-Lhotka
tel: 777288890