V roce 2010 došlo k revitalizaci sportovního areálu TJ Sokol Svinaře. Projekt byl spolufinancován Evropskou Unií z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova v rámci osy IV Leader „Programu rozvoje venkova ČR“ z finanční alokace MAS Karlštejnsko, o.a. v opatření IV 1.2. Revitalizace místní rozvojové strategie Karlštejnsko, historie a příroda, jako na dlani. Velký dík patří i mnoha spoluobčanům, který vznik sportoviště finančně podpořili nebo ve volných chvílích přiložili ruku k dílu.

[Not a valid template]
Výsledkem je nové antukové hřiště vhodné především na tenis, nohejbal nebo volejbal a jedno multifunkční hřiště s umělým povrchem, vhodné na hokejbal, floorbal, nohejbal, volejbal, ale i tenis.

Pronájem kurtů

V případě zájmu o pronájem sportovišt prosím kontaktujte starostu Sokola Petra Procházku na telefonním čísle 606 522 771. Pronájem kurtů je pro letošní sezónu zpoplatněn částkou 100,- Kč / hodinu (oba povrchy).

Díky obětavé práci místních Sokolů a dobrovolníků vznikl příjemný sportovní klub, kde se po sportovních výkonech můžete občerstvit. V klubu se koná ale také řada společenských akci, ať už je to odpolední setkání seniorů, předvánoční „salating cup“, setkání se známými herci, zpěváky, moderátory (tzv. Křeslo pro hosta), Annenská pouť nebo sportovní turnaje.

Seznam dárců – rekonstrukce areálu TJ Sokol Svinaře

Ing. Jiří Nosek, Altenberg s r.o., SVIPRA s r.o., Milan Vanke, JAT Veselý s r.o., Přemysl Davídek, Tomáš Sviták, Vladimír Roztočil, Radek Skála, Bc. Michal Kozák, K.Salounová, Jana Císovská, Jarmila Neherová ,Miloslava Kurendová, Staňkovi, Mgr. Petr Fučik, Jan Rakovec, Prof. Mudr. Miloslav Marel, p. Václavík, Radim Hrubý, Arnošt Dvořák, Petr Saneistr, Honza „Slávista“, Miluše Zárubová, Jiří Zíka, Jiří Hemerka, Milan Vaněček, Vladimír Buňat, Pavel Knížek, Zahradníkovi, Radek Procházka, Vladimír Urban, Jana Saneistrová, Pavel Strejček, Zdenka Fabichová, „Púlálek“ Milan Škoudlil, Václav Kotěšovský, Bohumil Kos, p. Dvořák Milan, Datelinka, p. Bercholdová