Postřižiny – derniéra ve Svinařích

Kudykam:://Postřižiny – derniéra ve Svinařích

Postřižiny – derniéra ve Svinařích

Maryška se bude v sudu koupat naposledy
V roli Francina se představí profesionální zpěvák a herec Ondřej Bábor

Sedm úspěšných sezon má za sebou původní muzkál Postřižiny. Letošní sezona je osmá a – derniérová. Kdo tedy ještě neviděl Maryšku a paní hostinskou koupající se v pivovarském sudu, pana De Giorgiho skákajícího z komína či Francina na prskajícím motocyklu, má poslední příležitost.

Pod komínem zámku ve Svinařích na Berounsku měly Postřižiny v roce 2008 premiéru, nyní se zde 12. 8. 2017 uskuteční jedna ze dvou derniér. V hlavních rolích muzikálu, který slaví úspěchy po celém republice a vidělo jej několik desítek tisíc diváků, budete mít možnost vidět skvělého moderátora Jana Rosáka (dr. Gruntorád), profesionálního muzikálového herce Ondřeje Bábora (Francin), zkušenou ochotnici, členku divadla Akorát Adélu Červenkovou (Maryška) a excelentního purkrabího z muzikálu Noc na Karlštejně Karla Krále (Pepin). Zdatně jim asistují mnozí další, kromě herců si zahrají osovští hasiči v dobových uniformách, staropražská kapela Třehusk, živá zvířata či historická technika. A pivo, samozřejmě…

POSTŘIŽINY
Svinaře, zámek, 12. 8. 2017 od 20.00 hodin (www.postriziny.nasenoviny.net)

Hrají a zpívají:

Jan ROSÁK – Dr. Gruntorád
Ondřej BÁBOR – Francin
Adéla ČERVENKOVÁ – Maryška
Karel KRÁL – Pepin
Alexandr SKUTIL – kominický mistr De Giorgi
Petr BENDL– pan Koloničný
Petr KAPLAN – pan Vilímek
Alena ŘÍHOVÁ – paní Koloničná
Petr ŘÍHA – statkář Souhrada
Pavla NOVÁČKOVÁ – hostinská Dorotka
Radek VYVADIL – kadeřnický mistr Boďa
Ondřej NOVÁČEK – řezník Myclík
Jan KUNA – pan Václav
Osovští hasiči v historických uniformách, koza, hasičská stříkačka, motocykl, pivo…

Vstupné: v předprodeji 200 Kč, děti do 15 let a senioři 150 Kč; na místě 200 Kč bez rozdílu věku. Každý, kdo si koupí vstupenku v předprodeji, získá k ní jako bonus CD staropražské kapely Třehusk Svinařskej zámek ZDARMA.
Vstupenky jsou k dostání: Svinaře – koloniál pí Procházkové, prostřednictvím e-mailu frydl@centrum.cz či tel. č. 724 135 824.

postriziny

By | 2018-04-04T12:46:39+00:00 27. Červenec, 2017|Kultura|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Postřižiny – derniéra ve Svinařích