(Po)Velikonoční bendy turnaj

Kudykam:://(Po)Velikonoční bendy turnaj

(Po)Velikonoční bendy turnaj

Tradiční Velikonoční turnaj v hokejbalu se nám letos trošku posunul. Z původní Květné neděle přesunuli organizátoři akci na sobotu 9.4. Důvodů bylo hned několik. Změna času na letní, státní svátek na Velký pátek, tedy den volna navíc. No a neméně důležitým argumentem bylo také počasí, jelikož březnová zima by mohla být pro sportovce i fanoušky dost nepříjemná. Určitě tato změna byla ku prospěchu věci, v sobotu ráno se na hřišti Sokola Svinaře sešlo celkem 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým od 10 do 15,30 hodin.

Počasí bylo na hru velice příjemné a myslím, že se celkově turnaj vydařil. Na posledním místě se umístil tým Drahlovice B, příčky nad nimi potom Halouny, Svinaře a Blinkoff. Třetí místo obsadil tým SDH Drahlovice, stříbrnou příčku pak pořádající Hatě a vítězem turnaj se staly Malvazinky, které dostaly za celý turnaj pouze 3 góly. Po právu tak byl z tohoto týmu vyhlášen nejlepším gólmanem Lehner a nejlepším střelcem Šalamoun s 12 góly (následovali Palas a J. Nájemník z SDH Drahlovice shodně se 7 góly). „Díky všem za účast na velmi vydařeném turnaji a to po sportovní, společenské i meteorologické stránce. Za rok a něco se dle dohody sejdeme opět ve Svinařích v tradičním termínu na Boží hod velikonoční,“ poděkoval všem na závěr organizátor celé akce Dan Steidler z Hatí.

Fotky z akce si lze prohlédnout ve Fotogalerii.

By | 2016-04-19T21:39:39+00:00 19. Duben, 2016|Sport|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem (Po)Velikonoční bendy turnaj