Pozvánka do divadla

Kudykam:://Pozvánka do divadla

Pozvánka do divadla

Všechny příznivce divadla zveme na představení Divadla za vodou, které v sobotu 21.1.2017 zahraje hned dvě představení. Od 16 hodin se mohou malí diváci těšit na pohádku Kouzlo draka, od 20 hodin se odehraje komedie z nádraží Bedřich Hrozný. A o čem že hra je?

Den 13. prosince na nádraží v Kňourech nezačíná pěkně, výpravčí Marie rozlámala poslední koště při zametání sněhu a výpravčí Bedřich si klidně odjel na kyčlíčky, takže Marie bude muset trčet na nádraží do oběda. Bedřichův syn Marek podlehl módním trendům a tak budou mít doma zase jednou veselo. Do toho stále sněží a fouká od rybníka. Snad jen slibně se rozvíjející obchodování s prádelní šňůrou může Marii a drážní pracovnici Boženě zvednout náladu. Dostane Božena ze skladu alespoň jedno hrablo? Bude dostatek prádelní šňůry? Je policejní pes Ťapka taky divnej? Proč má hrobník Malina rád Marii?

Všichni jste srdečně zváni v sobotu do sálu České pojišťovny v Berouně. Více informací na www.divadlozavodou.cz/. Předprodej vstupenek probíhá v Městském informačním centru v Berouně, tel: 311654321.

Divadlo za vodou-17-foto-Kouzlo

Divadlo za vodou-17-foto-Bedrich

By | 2018-04-04T12:46:41+00:00 17. Leden, 2017|Kultura|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka do divadla