Rozhodnutí o poskytnutí dotace – vodovod, ČOV

Kudykam::/, Obec/Rozhodnutí o poskytnutí dotace – vodovod, ČOV

Rozhodnutí o poskytnutí dotace – vodovod, ČOV

Vážení spoluobčané, jelikož je nyní v naší obci aktuální téma ohledně stavby vodovodu a kanalizace, vytvořili jsme pro tento projekt na webových stránkách speciální rubriku „Kanalizace, ČOV, vodovod„. V ní najdete informace, které se tohoto tématu týkají.

Níže naleznete kompletní dokumenty Rozhodnutí o poskytnutí dotace „Svinaře – veřejný vodovod – 2. stavba“ a Rozhodnutí o poskytnutí dotace „Svinaře – splašková kanalizace a ČOV 1200 EO“. Obě rozhodnutí obdrželo Zastupitelstvo dne 19.8.2015 a týž den byla starostou podepsána. Ihned 1.9.2015 začaly stavební a výkopové práce, aby nedocházelo ke zbytečnému prodlení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky k výše uvedeným projektů, vše bude možné prodiskutovat na Veřejném zasedání tento pátek, tedy 18.9.2015 od 18 hodin v restauraci U Lípy. Budete zde mimo jiné seznámeni s harmonogramem prací, postupem a dalším.

Rozhodnutí o přidělení dotace vodovod II. etapa.

Rozhodnutí o přidělení dotace ČOV a splašková kanalizace.

By | 2015-09-14T14:02:20+00:00 14. Září, 2015|Kanalizace, ČOV, vodovod, Obec|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozhodnutí o poskytnutí dotace – vodovod, ČOV