Slavnosti Morany přivítají jaro

Kudykam:://Slavnosti Morany přivítají jaro

Slavnosti Morany přivítají jaro

Zima už snad opravdu skončila, a tak je čas přivítat jaro. A co třeba s Moranou? Přijďte se podívat na čtvrtý ročník Slavností Morany, které se konají v sobotu 1. dubna od 14 hodin na starém hřišti za lávkou v Řevnicích.

Do soutěže o nejkrásnější Moranu přihlášených na 20 figurín, a to z osmi obcí našeho regionu. Jejich krásu a originalitu posoudí pětičlenná porota s předsedou Davidem Drábkem, dramatikem a divadelním režisérem. Slavnostmi provede moderátor Oldřich Burda, na programu bude taneční soubor Klíček, kapela Sklep, Sean Barry a Andrea Kudrnová, Miroslav Stančík, smíšený pěvecký sbor Canto Carso a hudební duo Gabina a Katka. Své umění předvedou také malí dobrovolní hasiči z Řevnic. Akci doprovodí a vaše děti svezou koně a poníci z projektu Jupiter a LMS Na Dvorečku. Nebo se děti mohou povozit na dřevěném kolotoči na ruční pohon. Na závěr se Morany zapálí a hodí do Berounky na znamení rozloučení se zimou. Za hezkého počasí vzlétnou horkovzdušné balony.

Program_SM_A4_mail

By | 2018-04-04T12:46:40+00:00 30. Březen, 2017|Kultura|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavnosti Morany přivítají jaro