Zářivá hvězda

Kudykam:://Zářivá hvězda

Zářivá hvězda

Divadlo za vodou je autorské divadlo, čítající něco kolem dvaceti aktivních členů, přitom nemajíc jediného režiséra, nebo naopak majíc kolem dvaceti aktivních režisérů. Snad jediné výsadní postavení v našem spolku má scénarista, který ve formě scénáře předkládá svou myšlenku. My jako sbor jí potom úspěšně demontujeme a tím vzniká naše představení. Jelikož nemáme úplně stálou členskou základnu, můžete vidět jednu a tu samou hru několikrát a pravděpodobně vždy uvidíte kapku jiné představení v jiném složení a občas s jiným vyznění.

Naše divadlo nemá přehnané umělecké ambice, hrajeme pro zábavu a snažíme se hrát i pro zábavu diváků. Proto si vás dovolujeme pozvat na naše představení Zářivá hvězda, které odehrajeme v neděli 2. října na lodi Tajemství bratří Formanů v Praze na Náplavce (od 19 hodin) anebo následně v sobotu 15. října do Kulturního domu Liteň (od 20 hodin).

A o čem že naše hra je? Hlavní hrdinka Cecílie Márová na vlastním pohřbu ožije a rekapituluje svůj tragicky ukončený život. Spolu s ní se diváci vrátí do 70-tých let minulého století…

Pozvánka na představení Liteň (.pdf, 446 kB)

By | 2016-09-29T16:17:21+00:00 29. Září, 2016|Kultura|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zářivá hvězda