Divadlo za vodou je autorské divadlo, čítající něco kolem dvaceti aktivních členů, přitom nemajíc jediného režiséra, nebo naopak majíc kolem dvaceti aktivních režisérů. Snad jediné výsadní postavení v našem spolku má scénarista, který ve formě scénáře předkládá svou myšlenku. My jako sbor jí potom úspěšně demontujeme a tím vzniká naše představení. Jelikož nemáme úplně stálou členskou základnu, můžete vidět jednu a tu samou hru několikrát a pravděpodobně vždy uvidíte kapku jiné představení v jiném složení a občas s jiným vyznění.

Naše divadlo nemá přehnané umělecké ambice, hrajeme pro zábavu a snažíme se hrát i pro zábavu diváků. Proto si vás dovolujeme pozvat na naše představení Zářivá hvězda, které odehrajeme v neděli 2. října na lodi Tajemství bratří Formanů v Praze na Náplavce (od 19 hodin) anebo následně v sobotu 15. října do Kulturního domu Liteň (od 20 hodin).

A o čem že naše hra je? Hlavní hrdinka Cecílie Márová na vlastním pohřbu ožije a rekapituluje svůj tragicky ukončený život. Spolu s ní se diváci vrátí do 70-tých let minulého století…

Pozvánka na představení Liteň (.pdf, 446 kB)